Blender Vitamix Pro 500

Blender PRO 500 to doskonałe urządzenie kuchenne, które daje nam wiele możliwości. Dołączony do niego będzie specjalny dzban Dry Blade, którego możliwości są jeszcze większe. Blender wyróżnia się tym, że mamy w takim sprzęcie ustawione specjalnie przygotowywane zaprogramowane funkcje, dzięki którym będzie można przygotowywać sobie smoothies, mrożone desery oraz gorące zupy. Jeśli chcemy nieco zmieniać przepis można dodać coś od siebie i wprowadzać pewne modyfikacje do pracy takiego urządzenia. Można jednak zdać się na taki sprzęt i korzystać wyłącznie z tych możliwości, które przygotował nam producent.

Charakterystyczne cechy blendera Vitamix PRO 500: - przygotowywane przez producenta trzy ustawione programy pracy - funkcja pulse, która pozwala kontrolować konsystencje przygotowywanych składników - tarcza z pokrętłem, które pozwoli nam wybierać prędkość urządzenia do swoich potrzeb - obudowa jest wykonana ze szczotkowanej stali i odporna na zarudzenia, które mogą powstać przez odciski palców. - książka z przepisami, które będziemy mogli wykorzystać przygotowując dla siebie zdrowie składniki odżywcze - płyta DVD, na której będziemy mieli istotne informacje umożliwiające nam dobre wykorzystywanie tego sprzętu.

Urządzenie jest tak przygotowywane, że będzie wolne od Bisfenoli i niezwykle odporne na zniszczenia. Wykonane z Tritanu będzie trwałe niezależnie od tego co się będzie działo. Dzban ma również ergonomiczny, poręczny uchwyt. Opracowany przez firmę Vitamix uchwyt będzie gwarantował sprawne wykonywanie z urządzeniem praktycznie wszystkich zadań. Do tego mamy również tamper, który pozwoli nam uzyskać doskonałe efekty praktycznie z każdym składnikiem. Wyposażone w specjalnie zamykany otwór dzięki czemu można się czuć bezpiecznie i bez kłopotów będzie można tam dodawać kolejne składniki. Niezwykle ważne dla stałych użytkowników będzie również to, że urządzenie sprawnie sobie radzi i jednocześnie będzie można bez większych problemów go wyczyścić, co także będzie miało duże znaczenie. Z tego powodu można powiedzieć, że sprzęt będzie dla wielu osób wyborem idealnym i dlatego nie ma się co dziwić, że cały czas cieszy się on tak dużym zainteresowaniem i jest chętnie kupowany na całym świecie.