Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Dlaczego klienci kupują właśnie tą wyciskarkę najchętniej?

Hurom – Slow Juicer

To sprzęt, który będzie rzeczywiście warty wydanych pieniędzy. Technologia przygotowywania soku z wolnymi obrotami to pierwsze rozwiązanie na rynku, które pozwala wyciskać sok bez ścierania składników, tak by zachować smak i składniki odżywcze.

 

Hurom

Firma Hurom przygotowała doskonałą technologię, która była wielkim krokiem w stronę lepszego zdrowia ludzi na świecie. Wyciskarki soku inaczej niż sokowirówki pracują z użyciem wolnych obrotów i do wyciskania soku będą wykorzystywać siłę miażdżenia. Sposób działania będzie dzielony na kilka etapów i najważniejszym elementem będzie wytrzymały wałek z ULTEMU, który będzie odpowiadał za miażdżenie i wyciskanie surowca. Wałek pozwala wyciskać sok bez napowietrzania oraz nagrzewania. Technologia ma wiele istotnych zalet.

Sokowirówka

Sokowirówki nie będą w stanie wytłoczyć soku z owoców i warzyw i dlatego właśnie duża porcja witamin, minerałów i innych cennych wartości będzie marnowana. Rozpoznać to można w pojemniku z pozostałościami. Wyciskarki marki Hurom radzą sobie ze wszystkim i dlatego właśnie pozostający miąższ jest tam praktycznie suchy. Technologia produkcji soku polegać będzie na podziale większych kawałków przez miażdżenie a także wyciskanie soku. Wszystko dzieje się z wolnymi obrotami na poziomie do 120 na minutę. To będzie gwarantować, że sok nie jest napowietrzony i jednocześnie to co najcenniejsze jest tam zachowane.

Nowoczesne wyciskarki

Wolnoobrotowa wyciskarka

Mało obrotów w przypadku marki HUROM nie będzie znaczyć wolnego wyciskania. w tym momencie bowiem umieszczony tam wałek z ULTEMU sprawdzi się doskonale, ponieważ będzie pracował dużo wydajniej niż konwencjonalna wyciskarka pozioma. Dodatkowo zaletą ślimaka pionowego będzie także to, że praktycznie nie trzeba się zajmować popychaniem surowca.

Sprzęt sam będzie go pobierał w dobrej ilości. Jeśli w czasie pracy dojdzie do zapchania urządzenia bieg wsteczny sam się uruchomi i będzie to korzystny dodatek. Cały proces wyciskania soku wykonywany jest na niskim poziomie hałasu, to zaleta tego sprzętu, ponieważ sok będzie można wyciskać nawet jeśli inni w domu śpią. Nie traci on wartości odżywczych i jednocześnie nadaje się do przechowywania w lodówce.